לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   נזקי גוף

   נזקי גוף יכולים לקרות בעקבות נסיבות שונות: תאונת דרכים, תאונת עבודה, מעידה באמצע הרחוב בעקבות בור או מדרכה שבורה ואפילו בתאונות ביתיות.

   ציון נזק בתביעה – תנאי לחישובו בסך הפיצויים

   כדי לקבל את הפיצוי המקסימלי המכסה את ההוצאות הנדרשות, חייב הנפגע לציין בתביעתו את סעיפי הנזק השונים. בית המשפט דן בכל סעיף אשר נכלל בכתב התביעה וכמובן הוצגו הוכחות לכך שיש מקום לקחת סעיף זה בחשבון בקביעת סך הפיצויים. אם סעיף, הנקרא ראש נזק, לא נכלל בתביעה הוא לא ייחשב בחישוב הסופי. לכן, התייעצות עם עורך דין המתמחה בנזקי גוף הוא חשוב ביותר וכך גם איסוף כל מסמך או ראיה המעידים על מידת הפגיעה והנזק.

   סוגים שונים של נזקים שחשוב לכלול בכתב התביעה

   חלוקה גסה של סוגי הנזק היא נזק ממוני אותו ניתן לאמוד בכסף ונזקים לא ממוניים שאותם לא ניתן לאמוד בחישוב פשוט כמו כאב, סבל, פגיעה בעצמאות, בהתפתחות מבחינה מקצועית ועוד.

   את הנזק הממוני ניתן לחלק להפסדים כספיים או הוצאות הקשורות לפגיעה. ירידה עד כדי אובדן יכולת ההשתכרות, בין אם באופן זמני או קבוע היא דוגמה לכך. גם הוצאות ניידות, הוצאות על עזרים הנדרשים למשך תקופת השיקום או על בסיס קבוע, טיפולים שהם מעבר לסל הניתן ע"י משרד הבריאות או קופות החולים, התאמת דיור בעקבות הפגיעה ועוד. את כל סוגי הנזקים האלה יש לבחון באופן יסודי ומעמיק, כולל איסוף כל קבלה והצגתה כראיה, עד להוצאות הקטנות ביותר.

   גורמים רלוונטיים לתביעה בעקבות נזקי גוף

   הגופים אותם ניתן לתבוע משתנים בהתאם לסוג המקרה. אם זו תאונת דרכים תביעה תוגש לחברת הביטוח בה יש לנהג ביטוח חובה (במקרה של הולך רגל- החברה בה מבוטח הנהג שפגע), כשזו תאונת עבודה תביעה תוגש לביטוח לאומי, לחברת ביטוח בה ישנו ביטוח אובדן כושר עבודה, או לחברת הביטוח של מקום העבודה כשהפגיעה היא בעקבות רשלנות מצידו. בעקבות פגיעה בשטח ציבורי יש לתבוע את העירייה/ הרשות המקומית.

   משרד עו"ד רן הרפז מתמחה בכל הקשור לנזקי גוף. המשרד מטפל בכל מקרה באופן אישי ומעמיק עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים ללקוח בעקבות הפגיעה. מוזמנים ליצור קשר.

   עו"ד נזקי גוף

   עו"ד נזקי גוף, כלומר עורך דין מומחה לנזיקין שצבר ניסיון בתביעות ספציפיות אלה, הוא איש מקצוע שמתייצב לצד אדם בנקודה רגישה מאוד בחייו, לאחר שעבר טלטלה ועדיין משלם על כך מחיר יקר בדמות נזקי גוף וגם פגיעה כלכלית. עורך הדין רן הרפז מודע היטב לכובד האחריות המוטל על כתפיו במקרים אלה, ובהתאם מקפיד על שירות משפטי בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

   למידע ופרטים נוספים חייגו כעת 054-4928552

   דגשים חשובים לגבי השירות של עו"ד נזקי גוף

   * נטל ההוכחה – תביעות בגין נזקי גוף חייבות לכלול הוכחות ברורות הן לגבי היקף הנזקים והן לגבי הזיקה בין כל פגיעה לבין האירוע שבגינו תובעים את חברת הביטוח או כל גוף אחר. במקרה של נזקי גוף עקב תאונת דרכים אין משמעות לסוגיית האחריות. במקרים אחרים, אם התרחשה רשלנות, ניתן לתבוע את הגורם שהתרשל וכמובן נדרשת הוכחה גם לרשלנות ולא "רק" להיקף הנזקים.

   * מסמכים חשובים לצורך התביעה –   על-מנת לעמוד בנטל ההוכחה מומלץ לתעד את כל הטיפולים הרפואיים, לשמור את כל הקבלות על כל הוצאה קשורה ובמידת האפשר גם לתעד את זירת האירוע. עו"ד מומחה לנזקי גוף מסייע בארגון כל החומר ובהשגת חוות דעת תומכות במידת הצורך.

   * פיצוי מקסימלי – עוד מרכיב חשוב בעבודתו של עורך דין מומחה לדיני נזיקין הוא מיצוי הפיצויים האפשריים. ישנם 3 סוגי נזקים המוגדרים "ראשי נזק": הראשון הוא הפסדים כספיים (ימי עבודה שירדו לטמיון וכמובן אובדן כושר עבודה לטווח ארוך). השני הוא ההוצאות הכספיות השונות סביב הפגיעה (כולל אלה העתידיות כפי שיוערכו ע"י בית המשפט), והשלישי הוא הסבל (כאב, מצוקות נפשיות ועוד).

   למידע ופרטים נוספים חייגו כעת 054-4928552

   עו"ד נזקי גוף

   גיבוש אסטרטגיה מדויקת על ידי עו"ד נזקי גוף

   עו"ד נזקי גוף נדרש קודם כל לתכנן אסטרטגיה מיטבית. בחלק מהמקרים ניהול משא ומתן מול חברת הביטוח הוא זה שיוביל לתוצאות הטובות ביותר ובזמן קצר, ויש גם מצבים שבהם רק בעזרת בית משפט יתקבל הפיצוי המקסימלי (כשלעיתים התנעת הליך בערכאה שיפוטית מניע את חברת הביטוח להתפשר). עו"ד רן הרפז אמון על בחירת דרך הפעולה הנכונה ביותר בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה, ובהתאם איכות התוצאות.

   עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

   עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף הוא הסמכות המקצועית הנכונה לקבלת מלוא הפיצוי האפשרי בגין כל הפגיעות שנוצרו לאחר התאונה. באופן טבעי ישנו רצון לדעת גם מהו שכר טרחתו של איש מקצוע זה, וכדאי לדעת שעל סמך סעיף 16 לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשלום לעורך הדין מוגבל ונקבע בהתאם לסכום הפיצויים המתקבל. עו"ד רן הרפז הוא מומחה לדיני נזיקין שפועל מתוך מחויבות מלאה לכל מי שפונה אליו לאחר תאונת דרכים שהותירה נזק ממשי.

   מהו שכר הטרחה של עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף?

   * במקרה של פשרה ללא משפט – כשעורך הדין מצליח להגיע לפשרה עם חברת הביטוח עוד לפני הגשת התביעה – הסכם פשרה שכמובן מאושר ע"י האדם שנפגע בתאונה – שכר הטרחה המרבי הוא 8% מסכום הפיצויים. התועלת העיקרית במקרים אלה היא החיסכון בזמן ובטרחה כשאין צורך בהליך משפטי.

   * במקרה של פשרה תוך כדי משפט – ישנם לא מעט מקרים שבהם הגשת התביעה והתחלת ניהול ההליך בבית המשפט גורמים לחברת הביטוח להתגמש ולמעשה להסכים לדרישות האדם שנפגע בתאונת הדרכים. במצב כזה שכר הטרחה המקסימלי הוא 11% מסכום הפיצויים שמקבל האדם.

   * במקרה של הליך משפטי מלא – יש גם מצבים שבהם האסטרטגיה הנכונה היא ניהול הליך משפטי מלא על-מנת לקבל את סכום הפיצויים המרבי האפשרי. במקרים אלה שכר הטרחה של עורך הדין יהיה לכל היותר 13% מסכום הפיצויים שפסק השופט.

   * מע"מ – בכל מקרה יש להוסיף מס ערך מוסף לשכר הטרחה.

   ליווי צמוד של עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף כדי למצות באופן מלא את הזכויות והפיצויים המגיעים לכם

   הפיצויים שמושגים בעזרת עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף יכולים להגיע גם למיליוני שקלים, ולמעשה אפילו במקרים "קלים" מדובר בסכום כסף גבוה מאוד. ההבדל בין התשלום לאדם שנפגע בתאונה כשלצידו מתייצב עורך דין מנוסה לבין אדם שוויתר על ייצוג משפטי יכול להיות משמעותי מאוד. איש מקצוע מיומן יודע איך למצות את כל סעיפי הפיצוי האפשריים, הן אלה שמוגדרים כממוניים והן אלה שמוגדרים כלא ממוניים (למשל סבל). במשרד עורכי דין רן הרפז מטפלים ביעילות רבה בתביעות נזקי גוף בעקבות תאונות דרכים על בסיס ניסיון של שנים רבות מאוד בתחום.

   למידע ופרטים נוספים חייגו כעת 054-4928552

   עורך דין לתביעות נזקי גוף

   נזקי גוף מלווים במקרים רבים גם בנזק כלכלי, ועל כן פקודת הנזיקין מקנה לכל מי שנפגע זכות לתבוע פיצוי נאות. כדאי לדעת שההגדרה של "נזק" בפקודה זו רחבה מאוד וכוללת אובדן חיים, אובדן נכס, נוחות, רווחה גופנית ואפילו שם טוב. עורך דין לתביעות נזקי גוף יעזור לכם לתבוע את הפיצוי המרבי מהגוף הנכון. זהו אחד מתחומי המומחיות העיקריים של משרד עורכי דין רן הרפז.

   את מי תובעים בעזרת עורך דין לתביעות נזקי גוף

   * בעקבות תאונת דרכים – הגוף הנתבע במקרים אלה הוא חברת ביטוח. למי שהיה ברכב בזמן התאונה – חברת הביטוח של אותו רכב. להולכי רגל – חברת הביטוח של הרכב שפגע בהם. בהיעדר ביטוח חובה לרכב הרלוונטי, התביעה תוגש נגד קרנית (קרן פיצוי לנפגעי תאונות דרכים שמופעלת ע"י המדינה). שימו לב: לסוגיית האחריות לתאונה אין חשיבות מבחינת תביעת פיצוי בגין נזקי גוף.

   * אחרי תאונת עבודה – הגוף שישלם את הפיצוי הנאות בעקבות תאונת עבודה הוא המוסד לביטוח לאומי. אם נזקי הגוף נגרמו עקב תאונה שהיא תוצר של רשלנות, ניתן לתבוע גם את המעסיק (ובמקרה כזה נדרשת הוכחה לכך שאכן הייתה רשלנות, במעשה או במחדל).

   * פגיעה בשטח ציבורי – אם למשל נפלתם בגלל בור במדרכה שלא היה מסומן ומגודר, התביעה תוגש נגד הרשות המקומית או לחילופין נגד קבלן שעבד בשטח וגרם למפגע הבטיחותי.

   * פגיעה בשטח פרטי – אדם ששהה בבית עסק ונפגע יכול לתבוע את בעל המקום. אדם שנפגע בבית פרטי של אדם אחר רשאי, אם ירצה, לתבוע את אותו אדם.

   תביעה מנומקת ומפורטת על ידי עורך דין תביעות נזקי גוף

   עורך דין לתביעות נזקי גוף בוחן את כל פרטי המקרה על-מנת לגבש כתב תביעה מפורט, מנומק, מדויק ומקיף. במשרד עורכי דין רן הרפז כבר טיפלו בהצלחה במגוון רחב מאוד של תביעות מסוג זה, כנגד כל הגופים הרלוונטיים. הידע הרב שהצטבר אצל עו"ד הרפז וצוותו מבטיח טיפול מקצועי ומקסימום פיצוי לכל אדם שחווה פגיעה קשה שהותירה נזק – פיצוי שיאפשר חיים ברווחה ובכבוד גם לאחר הפגיעה.

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    whatsapp