לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
עו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה, כלומר עורך דין מומחה לנזיקין שצבר ניסיון רב בטיפול בתיקי תאונות במקום העבודה, הוא איש מקצוע שמספק שירות רחב היקף. זהו אחד מתחומי המומחיות של משרד עורכי דין רן הרפז, אחרי פעילות של שנים רבות.

מה כולל השירות של עו"ד תאונות עבודה?

* ייעוץ מקיף – תאונות עבודה הן תחום מורכב מבחינה משפטית. ניתן כאמור להגיש תביעה גם למוסד לביטוח לאומי וגם לחברת ביטוח, בחלק מהמקרים ניתן לתבוע את המעסיק גם עקב רשלנות, ועל-מנת שתדעו בוודאות מהן הפעולות הנכונות מבחינתכם, כדאי לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין שזו המומחיות שלו.

* הכנת כל המסמכים לתביעה – מרכיב נוסף בשירות של עורך דין מומחה לתאונות עבודה ודיני נזיקין באופן כללי הוא הכנת כל המסמכים הרלוונטיים לתביעה. לעיתים נדרשת מלאכת איסוף נרחבת, ויש גם מצבים שבהם כדאי להצטייד בחוות דעת מומחה לגבי כל הנזקים שנגמרו בעקבות התאונה.

* ייצוג בוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי – החוק מאפשר לכל אדם שנדרש להתייצב בוועדה רפואית של ביטוח לאומי להגיע עם עורך דין. זוהי באופן טבעי תחנה מרכזית במסלול התביעה וקבלת מלוא הפיצויים האפשריים בגין נכות שהותירה תאונת עבודה, ולייצוג של עורך דין מיומן יש משקל מכריע בהצלחה.

* הגשת תביעה מפורטת ומקיפה כנגד חברת ביטוח – במקרים שבהם כדאי לתבוע את חברת הביטוח של המעסיק, ניתן לדרוש פיצויים לא "רק" בגין הנכות אלא גם על סבל, כאב, הוצאות בעקבות התאונה, הפסדי שכר ועוד. עו"ד מומחה לתאונות עבודה ידע להגיש תביעה מפורטת ומקיפה וכך למצות את הזכאות לפיצוי כספי.

כדי שלא תצטרכו להתמודד לבד מול גופים גדולים וחזקים

עו"ד תאונות עבודה מתייצב אתכם מול חברת ביטוח או מול המוסד לביטוח לאומי, שני גופים גדולים, חזקים וכאלה שעלולים להתנהל בשרירות לב. עו"ד רן הרפז מבטיח שלא תצטרכו להתמודד לבד, אלא תזכו בסיוע מקצועי, מחויב ואכפתי. כל השירותים המשפטיים מתבססים על התעמקות בפרטי המקרה, היכרות עם החוק והפסיקות הרלוונטיות ועל מוכנות למאבק נחוש עד להשגת התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
קידום עורכי דין קידום עורכי דין
whatsapp