לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
עורך דין תאונות אישיות

תאונה אישית, גם אם היא לכאורה פחות קשה, עלולה לגרום לפגיעה של ממש וגם לנזק כלכלי. כשיש ביטוח תאונות אישיות, קודם כל חשוב לפעול במהירות: על-פי החוק הרלוונטי, חוק חוזה הביטוח, תקופת ההתיישנות עבור תאונות אישיות היא 3 שנים בלבד. משא ומתן מול חברת ביטוח לא מאריך את התקופה. בנוסף, חברות ביטוח עלולות לדחות תביעות בגין תאונות אישיות בעילת אי גילוי, עילת היעדר קיום מקרה הביטוח ועילות טכניות שונות. המסקנה המתבקשת: מומלץ להיעזר בשירות של עורך דין תאונות אישיות. במשרד עורכי דין רן הרפז כבר סייעו לרבים ורבות למצות את הזכויות אחרי תאונות מסוגים שונים.

איך עורך דין תאונות אישיות עוזר לכם לקבל את הפיצוי המרבי המגיע לכם?

* ייעוץ מקצועי – ההתנהלות מול חברת ביטוח אחרי תאונה שמצדיקה הפעלת פוליסת ביטוח תאונות אישיות חייבת להיות מדויקת מאוד, כדי שלחברת הביטוח לא יהיה נתיב התחמקות. ייעוץ מקצועי ומקיף של עורך דין מומחה לנזיקין, שמכיר היטב את אופן הפעולה של חברות הביטוח, מבטיח הגשת תביעה בדרך הנכונה ביותר.

* הפעלת לחץ על חברת הביטוח – כשאדם מתמודד בכוחות עצמו מול חברת ביטוח, שמן הסתם עומדים לרשותה עורכי דין רבים, הוא נמצא בעמדת נחיתות מובנית. עורך דין מטעמו של המבוטח שפועל למענו יודע איך להפעיל לחץ על חברת הביטוח ולהוביל אותה להסדר רצוי.

* ייצוג בבית משפט – ישנם מקרים שבהם אין ברירה אלא לתבוע את הפיצוי המגיע לאדם בבית משפט. במצב כזה מן הסתם נדרש ייצוג מקצועי מצד עורך דין בקיא.

* נזקים מאוחרים – ישנם מקרים שבהם נזק כתוצאה מאותה תאונה אישית מתגלה רק בשלב מאוחר יותר. התוצאה היא מצב מורכב מפני שנדרשת הוכחה לכך שהאדם לא יכול היה לדעת על אותו נזק במהלך 3 השנים שמהוות תקופת התיישנות. הפתרון הוא פנייה לעורך דין עם ניסיון רלוונטי.

ניסיון רלוונטי רחב היקף

האיכות החיונית ביותר עבור עורך דין תאונות אישיות היא כאמור ניסיון, אשר מתורגם ליכולת להבין מהי הפעולה הנכונה ביותר בהתאם לנסיבות הספציפיות של התאונה. במשרד עורכי דין רן הרפז מתייחסים באופן מעמיק לכל פרט ופרט, ופועלים בנחישות למיצוי הזכויות ולהנעת חברת הביטוח לתשלום מלוא הפיצוי הראוי.

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
קידום עורכי דין קידום עורכי דין
whatsapp